facebook

Снігопад спричинив транспортний колапс у Баварії: не працює аеропорт і залізниця (фото)

Опади у регіоні не припиняються.


Південну частину німецької Баварії засипало снігом. Сильні опади тат ожеледиця спричинили перебої та затори на дорогах і залізницях. Призупинив роботу аеропорт Мюнхена.

Про це повідомляє видання Spiegel.

Негода у регіоні розпочалася напередодні ввечері, 1 грудня. Через снігопад довелося зупинити рух на багатьох залізничних лініях довкола Мюнхена. Припинив роботу місцевий залізничний вокзал. Деякі пасажири провели ніч у потязі.

На дорогах у південній Баварії сталося багато аварії. Дрібніші дороги регіону місцями непроїзні через снігові замети і повалені дерева. Через сильну хуртовину припинив працювати аеропорт Мюнхена. Наразі скасовано близько 320 рейсів.

Читайте також:  На вихідних в Україні вдарять 25-градусні морози

Поліція закликала місцевих мешканців відкласти поїздки у справах та залишатися вдома.За прогнозами, зимова погода у регіоні збережеться. Що більше – у суботу можливі нові сильні снігопади.

The post Снігопад спричинив транспортний колапс у Баварії: не працює аеропорт і залізниця (фото) first appeared on UA-IN.

Запис Снігопад спричинив транспортний колапс у Баварії: не працює аеропорт і залізниця (фото) спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: