facebook

Що потрібно зробити споживачам газу до 20 грудня: газовики просять не проґавити

“Газмережі” зробили важливе оголошення для побутових споживачів


До 20 грудня споживачі газу мають встигнути провести важливу процедуру, від якої залежить, зокрема, опалювальний сезон. Відповідне оголошення опублікувала Дніпровська філія “Газмережі” у соцмережі facebook.

Українців закликали своєчасно здійснити оплату за послуги розподілу газу. Нерідко споживачі проводять оплату із затримкою або зовсім сумніваються у необхідності оплачувати другу платіжку. Однак саме оплата цих послуг дозволяє газовикам підтримувати систему у працездатному стані.

“Саме своєчасна оплата за доставку газу допомагає забезпечити виконання усіх необхідних регламентних робіт на системі газопостачання з метою сталого та безаварійного проходження опалювального сезону 2023-2024 років”, – акцентували газовики.

Споживачів закликають не проґавити момент та сплатити рахунки до 20 грудня. При цьому слід пам’ятати прості правила, щоб гроші зарахувалися на правильний рахунок, а не загубились у системі.

Читайте також:  Навчальний рік в Україні закінчиться 1 липня для всіх, окрім випускників

“У призначенні платежу слід обов’язково вказати ПІБ платника, особовий рахунок та адресу газифікованого домоволодіння”, – нагадали українцям.

The post Що потрібно зробити споживачам газу до 20 грудня: газовики просять не проґавити first appeared on UA-IN.

Запис Що потрібно зробити споживачам газу до 20 грудня: газовики просять не проґавити спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: