facebook

В Україні можуть посилювати мобілізація через нестачу кадрів в ЗСУ

Процес мобілізації в Україні хочуть змінити. Щоб вирішити нестачу кадрів в ЗСУ влада планує ухвалити ряд змін. Про це дедалі частіше почали говорити керівники держави та військові, а в парламенті готують законодавчу базу для ефективнішого залучення українців до війська. Про це повідомляє Еспресо.


В Україні залучатимуть нових людей до війська, які категорії населення підпадуть під мобілізацію, а кого можуть демобілізувати.

Нещодавно Валерій Залужний розповів про реальний стан справ на війні. Головнокомандувач Збройних сил України не став малювати оптимістичну картину, а, навпаки, намагався донести до української та закордонної аудиторії всю складність ситуації війни з Росією. Торкнувся генерал і теми мобілізації, визнавши, що ЗСУ мають проблеми з підготовкою резервів.

Читайте також:  В Україні затвердили стратегію боротьби з поширенням коронавірусу

“Тривалий характер війни, обмежені можливості щодо ротації військовослужбовців на лінії бойового зіткнення, прогалини в законодавстві, які дозволяють у начебто законний спосіб ухилятися від мобілізації, суттєво знижують мотивацію громадян до проходження військової служби”, – зауважив Залужний.

Він також зазначив, що над шляхами розв’язання цих проблем іде робота. Комплексні рішення в цьому напрямку нещодавно пообіцяв і президент України.

The post В Україні можуть посилювати мобілізація через нестачу кадрів в ЗСУ first appeared on UA-IN.

Запис В Україні можуть посилювати мобілізація через нестачу кадрів в ЗСУ спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: