facebook

Чи має Росія ресурси воювати ще кілька років і з якими проблемами вона зіштовхнеться: думка нардепа

Російський диктатор планує довгу війну на виснаження та захоплення нових українських територій.


Російський диктатор Путін може планувати довгу війну та проведення нових наступальних операцій, але він може не мати для цього достатніх ресурсів.

Про це в етері телемарафону заявив народний депутат із фракції “Слуга народу”, голова української делегації в Парламентській Асамблеї НАТО Єгор Чернєв.

Парламентар переконаний, що російська влада наразі намагається займатись залякуванням.

“Те, що він (Путін) планує – це одне, а чи будуть в нього ресурси для цього – це інше. Зараз вони залякують. Вони розуміють, що їм потрібно протягнути до їхніх виборів так званих. Потім, я думаю, що буде оголошена додаткова мобілізація, вже не так вибірково, як вони це роблять задля того, щоб не було таких соціальних бунтів, і потім їм потрібно протягнути до виборів в Сполучених Штатах”, – заявив Чернєв.

Читайте також:  "Назвав чортом, розбійником і бандитом!" Ображений бориспільський чиновник пригрозив Зеленському

Він зазначив, що це наразі основний план Кремля.

“Попри те, що вони малюють зараз у своїх звітах за минулий рік, ми бачимо суттєве зменшення надходжень від нафтогазової галузі і це – звісно що недоотримання до бюджету. До 26-го року економічно, якщо така тенденція буде зберігатися, у них ресурсів не буде. Будуть людські ресурси, але економічних і військових ресурсів не вистачить на це”, – сказав він.

The post Чи має Росія ресурси воювати ще кілька років і з якими проблемами вона зіштовхнеться: думка нардепа first appeared on UA-IN.

Запис Чи має Росія ресурси воювати ще кілька років і з якими проблемами вона зіштовхнеться: думка нардепа спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: