facebook

Алкоголь продаватимуть за новими правилами: зміни більш ніж радикальні

Подробиці


Зміни набули чинності вже з сьогоднішнього дня
Львівські підприємці отримали дозвіл на продаж алкоголю на годину довше. З сьогоднішнього дня у Львові алкогольні напої можна буде придбати на годину довше – з 12:00 до 22:00, про що йдеться у розпорядженні мера Андрія Садового.

Послабити обмеження на продаж спиртного вирішили “з метою створення умов для запобігання вчиненню правопорушень на території Львівської міської територіальної громади на період дії правового режиму військового стану та забезпечення стабільної діяльності бізнесу”.

Виходячи з розпорядження львівського мера, про це попросила низка великих торгових мереж.

 

Нагадаємо, Міністерство економіки пропонує підняти мінімальні ціни на алкогольні напої – найсильніше подорожчання “вдарить” по українським винам.

У проекті йдеться, що чинний розмір мінімальних цін був встановлений у 2021 році і не відповідає реальним витратам суб’єктів господарювання на виробництво і реалізацію алкогольних напоїв і вимагає коригування.

Читайте також:  Time помістив Зеленського на обкладинку: чим президент України вразив США

Документом пропонується підвищити розмір мінімальних цін на горілку, лікеро-горілчані вироби, інші міцні алкогольні напої на 5-14%; роздрібні ціни на виноробну продукцію (крім ігристих та газованих винних напоїв) – на 40-85%, а на вина ігристі та газовані винні напої на 12%.

Раніше портал “Стіна” повідомляв, що у Мінсоцполітики нагадали про легальний спосіб накопичити собі додатковий стаж для пенсії.

The post Алкоголь продаватимуть за новими правилами: зміни більш ніж радикальні first appeared on UA-IN.

Запис Алкоголь продаватимуть за новими правилами: зміни більш ніж радикальні спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: