facebook

Головнокомандувач Залужний заявив, що незадоволений роботою ТЦК в Україні

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що незадоволений нинішньою роботою територіальних центрів комплектування (ТЦК).


Про це він сказав 26 грудня в ефірі телемарафону.

“Що стосується територіальних центрів комплектування, то станом на сьогодні, чесно кажучи, роботою їхньою поки що незадоволений. Відповідно, якби я був задоволений, то ми б зараз не обговорювали питання цього законопроєкту (про мобілізацію — ред.)” — сказав Залужний.

Він додав, що люди, які працюють у ТЦК, — це окрема спеціальність.

“Скажімо так, за свої 30 років служби єдине, де я не хотів би служити, — це ТЦК. Необхідно мати певний набір знань, навичок, умінь, який дозволяє керівнику ТЦК виконувати свої обов’язки. Як ззовні, поза межами ТЦК, так і всередині цього організму”, — сказав Залужний.

Читайте також:  Зізнання чоловіка: Я живу з жінкою, яку не люблю. Після того, як ви ЦЕ прочитаєте, ви точно переглянете свої сімейні відносини

Водночас головнокомандувач зазначив, що можливостей щодо приймання особового складу в ТЦК не втратили.

“Ми простежили, щоб ключові посади, які безпосередньо працюють над організацією процесу в ТЦК, залишилися і відповідно продовжили свою роботу. Тому я думаю, що ми з цим завданням упораємося. Що стосується безпосередніх керівників — скажімо так, робота йде далі”, – резюмував Залужний.

The post Головнокомандувач Залужний заявив, що незадоволений роботою ТЦК в Україні first appeared on UA-IN.

Запис Головнокомандувач Залужний заявив, що незадоволений роботою ТЦК в Україні спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: