facebook

Як в Україні працюють “гібридні” комплекси ППО FrankenSAM: головред Defense Express розповів подробиці

В Україні вже працюють три проєкти перших гібридних комплексів ППО FrankenSAM.


Головний редактор видання Defense Express Олег Катков прокоментував розробку в Україні гібридних зенітно-ракетних комплексів FrankenSAM на основі західних технологій.

Про це він розповів у ефірі телеканалу “Еспресо”.

“Наразі можливо впевнено говорити про три напрямки перших гібридних комплексів ППО FrankenSAM, які вже відомі. Перший проєкт – це інтеграція AIM-9. Ця ракета з інфрачервоною головкою самонаведення. Україна фактично отримає аналог комплексу MIM-72 Chaparral, який має дальність до 5 км, за висотою до 4 км. Це заміна ЗРК “Стріла-10″, який використовує радянські ракети. Ракета AIM-9 – це вкрай популярна ракета, це бестселер. Вона відносно дешева, і виробництво її продовжується”, – розповів Катков.

За його словами, FrankenSAM дозволяє зберегти радянські системи у строю використовуючи нові боєприпаси.

“Другий проєкт – це ЗРК “Бук” з ракетою RIM-7 AIM-7 з дальністю понад 20 км. Виникало питання, де брати радянські ракети до “Бук”, тому що їх виробляє тільки РФ. Водночас RIM-7 AIM-7 не є дефіцитом, це не нова ракета. Є доволі значні запаси, що дозволяє зберегти у строю основний ЗРК середньої дальності”, – зауважив Катков.

Читайте також:  “Ніколи не підтримувала Україну”: Софію Ротару принизили перед російськими пропагандистами (відео)

Головний редактор видання Defense Express також додав, що є великий потенціал у подальшому посилення ППО України такими гібридними засобами.

“Третій проєкт – це Patriot з українською РЛС, і це фантастика. Комплексів Patriot взагалі дуже мало у світі. Тому за сценарієм, що партнери передають пускові установки та запас ракет, а Україна разом із США інтегрує їх до власної радіолокаційної станції, знімає питання, як передавати Patriot Україні”, – додав Катков.

The post Як в Україні працюють “гібридні” комплекси ППО FrankenSAM: головред Defense Express розповів подробиці first appeared on UA-IN.

Запис Як в Україні працюють “гібридні” комплекси ППО FrankenSAM: головред Defense Express розповів подробиці спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: