facebook

Цвістиме, наче вперше: як оживити орхідею, яка вже не подає ознак життя

У вас все вийде!


Розвідники орхідей знають, що ці рослини можуть бути вимогливими у догляді. Однак навіть якщо ваша орхідея втратила квіткові гілки, не впадайте у відчай. Існує простий спосіб оживити рослину і змусити її знову цвісти.

Докладніше про те, як оживити орхідею, яка вже не подає ознак життя, читайте в нашому матеріалі.

Любителі орхідей можуть бути приємно вражені тим, що цибуля може допомогти пожвавити відмерлі квіткові гілки цих рослин. Цей простий та ефективний метод розмноження орхідей дозволяє невеликим рослинам швидко рости.

Як це працює

Цибуля багата вітамінами, мінералами та незамінними амінокислотами, які необхідні для розвитку орхідеї. Вітаміни у цибулі стимулюють фотосинтез, сприяючи проростанню рослин.

Щоб розпочати процес, видаліть лушпиння цибулі, щоб полегшити “транспортування поживних речовин”. Потім подрібніть цибулину в пюре, додавши трохи води та відфільтрувавши залишки.

Прикладайте змочений соком цибулі ватяний диск до місця “сплячого ока” рослини щотижня. Це допоможе зберегти його вологим та сприяти швидкому відродженню.

Приблизно через добу нанесений ватний диск висохне, що спонукає до необхідності розбризкувати воду, щоб зберегти рослину вологою. Таке щотижневе застосування цибульного соку продовжується протягом трьох тижнів, сприяючи поступовому зростанню маленьких орхідей.

Читайте також:  "У мене там б*ндерівці!" Богдан запропонував зробити російську офіційною мовою на Донбасі

Результат

Через два місяці орхідея на квіткових гілках демонструє значне зростання. На цьому етапі розділіть та пересадіть орхідею в новий горщик для оптимального зростання.

Догляд за орхідеями за допомогою лушпиння цибулі

Цибулеве лушпиння також можна використовувати для догляду за орхідеями. Зібравши її та заливши окропом, отримайте воду, насичену вітамінами та поживними речовинами, які діють як захист від грибкових захворювань як для коренів, так і для вирощування.

Послідовне застосування такої води один раз на два тижні забезпечує потужне зростання коріння і яскраве, міцне листя.

The post Цвістиме, наче вперше: як оживити орхідею, яка вже не подає ознак життя first appeared on UA-IN.

Запис Цвістиме, наче вперше: як оживити орхідею, яка вже не подає ознак життя спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: