facebook

Нова заборона для водіїв: карати будуть дуже жорстко

Подробиці


В Україні для водіїв готують нову заборону на автомобілі
Уряд України розглядає можливість заборонити українцям їздити на деяких авто, повідомляє uamotors.com.ua.

Йдеться про можливу заборону використання автомобілів без глушників. Це пов’язано з мірою щодо зменшення шумового забруднення.

Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк наголосив на важливості цього кроку. Зазначається, що співробітники поліції не мають повноважень щодо перехоплення водіїв, чиї транспортні засоби надто галасливі.

Цей шум нагадує звук прольоту “шахеду”, що в реаліях продовження війни в країні для українців є стресовим. Але розробляється законопроєкт, спрямований на надання владі необхідних повноважень щодо боротьби з цією проблемою.

Вказується, що поки що точні терміни введення закону залишаються невизначеними, але уряд активно працює над цим питанням.

Паралельно розглядається і законопроєкт, який передбачає визнання іноземних сертифікатів відповідності, за винятком російських та білоруських.

Читайте також:  Заробітчан більше не пустять до Польщі? Українці потрапили у жорсткі межі

Цей крок має спростити митне оформлення автомобілів, що імпортуються, і значно знизити вартість імпорту. Але автомобілі без належних документів однаково мають пройти сертифікацію.

Майбутня заборона на використання авто без глушників, ймовірно, отримає широку підтримку в суспільстві, де багато хто вважає шум неприпустимим.

Нинішні обмеження поліції можуть бути усунені завдяки запропонованому законодавству, яке обіцяє ефективний підхід до цієї проблеми.

Зазначається, що у Києві запровадили заборону на транспортні засоби без глушників, а також на реалізацію та запуск феєрверків ще рік тому. Таке введення діятиме під час воєнного стану та ще 30 днів після його припинення чи скасування на території столиці.

The post Нова заборона для водіїв: карати будуть дуже жорстко first appeared on UA-IN.

Запис Нова заборона для водіїв: карати будуть дуже жорстко спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: