facebook

“Путін – тварина, і він з’їсть вас на вечерю”: Зеленський рішуче закликав Захід підтримувати Україну у війні

Президент України Володимир Зеленський вкотре закликав країни Заходу підтримувати нашу державу у війні проти країни-агресора Росії. Він зазначив, що даючи нам гроші та зброю, Європа захищає й себе від російської агресії.


Про це Зеленський сказав в інтервʼю The Economist. У випадку, якщо Україна програє, війна, яку веде РФ та її диктатор Володимир Путін, наблизиться впритул до Заходу.

“Путін відчуває слабкість – як тварина, тому що він і є твариною. Він відчуває кров, відчуває свою силу. І він вас з’їсть на вечерю з усім вашим ЄС, НАТО, свободою і демократією”, – заявив Зеленський.

Якщо Росії дозволять забирати українських дітей, вони заберуть і інших дітей, застеріг він. “Даючи нам гроші чи зброю, ви підтримуєте себе. Ви рятуєте своїх дітей, а не наших”, – підкреслив гарант.

“Можливо, чогось не вистачає. А, може, когось не вистачає. Того, хто може говорити про Україну як про захист усіх нас”, – сказав Зеленський.

Читайте також:  “Неможливо без сліз”: мережу шокував шкільний автобус у Карпатах та жорстоке знущання з дітей

The post “Путін – тварина, і він з’їсть вас на вечерю”: Зеленський рішуче закликав Захід підтримувати Україну у війні first appeared on UA-IN.

Запис “Путін – тварина, і він з’їсть вас на вечерю”: Зеленський рішуче закликав Захід підтримувати Україну у війні спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: