facebook

Комуналка у півціни: українцям почали давати нові пільги

Можна платити половину


Українцям почали призначати нові пільги
Деякі громадяни України можуть заощаджувати на комунальних послугах. У Пенсійному фонді повідомили, що для деяких громадян передбачено пільгу у розмірі 50% вартості послуг. Даною інформацією ділитьсяТудей.

У цьому випадку йдеться про жінок, які втратили чоловіків-захисників України. Таким чином, вдови можуть заощадити половину вартості блакитного палива, електроенергії та опалення холодної та гарячої води, вивезення сміття, управління багатоквартирним будинком, вартості твердого палива та внесків ОСББ.

При розрахунках оплати за опалення та використання житла площа, на яку поширюється знижка, становить 21 кв.м на кожного постійного мешканця, який має право на неї. Також надається додатково 10,5 кв.м на всю родину.

Якщо вдова українського силовика непрацездатна і мешкає у сім’ї з непрацездатних осіб, вона може розраховувати на 50% знижку за використання газу для опалення житла. Пільга передбачена на подвійний розмір нормативної опалювальної площі – 42 кв. на кожного члена сім’ї та 21 кв. м додатково.

Читайте також:  Вже з 1 січня: українців чекає різке збільшення соціальних виплат. До 7763 гривень

Пільги видають незалежно від середньомісячного доходу вдови, виду її житла чи форми власності нею.

Претенденти для отримання знижки на оплату комуналки мають подати відповідну заяву до Пенсійного фонду.

The post Комуналка у півціни: українцям почали давати нові пільги first appeared on UA-IN.

Запис Комуналка у півціни: українцям почали давати нові пільги спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: