facebook

Посилення мобілізації: чи можна буде ігнорувати електронні повістки

В Україні можуть запровадити електронні повістки для військовозобов’язаних.


В Україні, у межах посилення мобілізації, розглядають можливість запровадження електронних повісток.

Адвокатка Катерина Аніщенко у коментарі “РБК-Україна” відповіла, як ці повістки розсилатимуть і чи можна буде їх ігнорувати.

За словами юристки, у разі ухвалення змін, які пропонуються у законопроєкті, кожен військовозобов’язаний повинен буде створити свій “Електронний кабінет призовника”.

“В цілому у нас електронна адреса і номер телефону не присвоюються громадянам за паспортом, немає якихось ідентифікуючих ознак. Але, відповідно до проєкту закону, в такому випадку людина несе всю відповідальність за надання достовірної інформації, коли реєструється в такому кабінеті”, – каже Аніщенко.

За її словами, надсилання повісток може відбуватися аналогією, як зараз працює електронний суд: коли на електронну адресу адвоката або фізичної особи приходять ті чи інші рішення. І якщо сповіщення потрапило в спам, або людина не побачила лист, відповідальності це не знімає.

Читайте також:  “Розрізали череп, як кавун і там…”: знайомий Заворотнюк розповів всю правду про її стан після операції. Налаштовані на боротьбу до кінця

“Вже фрази “я не бачив”, “не заходив до електронного кабінету”, чи “не читав пошту” не спрацюють… Буде вважатися, що ви належним чином повідомлені про обов’язок з’явитись до військкомату”, – підсумувала Катерина Аніщенко.

The post Посилення мобілізації: чи можна буде ігнорувати електронні повістки first appeared on UA-IN.

Запис Посилення мобілізації: чи можна буде ігнорувати електронні повістки спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: