facebook

Пенсіонери можуть додатково отримати до п’яти нових LED-ламп

4 січня в Україні розпочався новий етап обміну ламп розжарювання на LED. У його ході пенсіонери можуть додатково отримати до п’яти нових LED-ламп.


Про це заявила перший віце-прем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

Вона розповіла, що за минулий місяць пенсіонери у селах уже отримали додаткові 4,5 мільйони світлодіодних ламп. Загалом українці обміняли вже понад 26 мільйонів ламп.

“Закликаємо всіх, хто ще не скористався програмою, отримати свої п’ять світлодіодних ламп і вкрутити їх замість ламп розжарювання. Таким чином ви допоможете українським енергетикам зменшити навантаження на енергосистему. Зараз це знову актуально, адже ворог відновив масовані ракетні обстріли”, – зазначила Свириденко.

У Кабміні уточнюють, що за умовами програми всі пенсіонери, які хочуть отримати LED-лампи вперше, а також ті, хто раніше користувався обміном, можуть зробити це безкоштовно.

Читайте також:  4 роки тому брат не покликав мене на весілля. І знаєте чому? Бо я товста. І ось як круто змінилося моє життя після цього

При обміні пенсіонери повинні мати при собі:

паспорт;
ідентифікаційний номер фізособи;
пенсійне посвідчення;
активний номер телефону.
Також тепер пенсіонерам не обов’язково брати із собою старі лампи для обміну. Вони можуть принести їх до відділень “Укрпошти” протягом місяця після отримання LED-ламп.

The post Пенсіонери можуть додатково отримати до п’яти нових LED-ламп first appeared on UA-IN.

Запис Пенсіонери можуть додатково отримати до п’яти нових LED-ламп спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: