facebook

Ухилянти тепер взагалі шансів не мають: в Україні запровадили спецрежим, що це означає

Нові правила


В Україні внесено зміни до прикордонного режиму
В Україні запровадили суворі правила та обмеження спеціального прикордонного режиму для того, щоб боротися з тими, хто ухиляється від мобілізації. Про нововведення повідомляється у Telegram-каналі ТСН.

Зазначається, що тепер чоловікам, які спробують ухилитися від мобілізації, так просто до р. Тиса не підібратися.

Для перебування в прикордонній смузі за 5 км від лінії державного кордону тепер потрібно мати спеціальний дозвіл. При цьому стверджується, що нововведення не торкнуться тих, хто законно перетинає кордон.

Опубліковано інформацію, які зміни буде введено:

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства мають право в’їжджати до контрольованого прикордонного району, перебувати, проживати чи пересуватися у його межах на підставі документів, що підтверджують особу людини;
Обмеження у вільному в’їзді, проживанні, знаходженні, проведенні робіт у прикордонній смузі — ділянці місцевості завдовжки 5 км від лінії державного кордону;
Отримання дозволу особами, які планують здійснити в’їзд, перебувати або виконувати роботу в межах прикордонної смуги, відбуватиметься у відповідного органу ДПСУ, який виконує безпосередні завдання у зазначеній зоні відповідальності.
Вказується, що ці зміни стосуються як фізичних, так і юридичних осіб. Дозвіл фізичним особам віком до 18 років надається за зверненням одного з батьків або особи, яка її усиновила. Також це може бути опікун чи інший законний представник.

Читайте також:  Українцям у Польщі виплачуватимуть 500 злотих щомісяця — умови

Під час дії воєнного стану на території України діють певні обмеження щодо виїзду чоловіків за кордон. Всім військовозобов’язаним чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено залишати межі України, якщо вони не мають підстав для відстрочення або зняття з військового обліку.

The post Ухилянти тепер взагалі шансів не мають: в Україні запровадили спецрежим, що це означає first appeared on UA-IN.

Запис Ухилянти тепер взагалі шансів не мають: в Україні запровадили спецрежим, що це означає спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: