facebook

Це вже з рідні маразму: водіїв легковиків штрафують на величезні суми за одяг

Детальна інформація


Водіям готують нові штрафи
Водії в Великобританії можуть стати об’єктом серйозних фінансових санкцій та отримання штрафних балів за носіння зимового верхнього одягу за кермом, застерігає місцева влада, посилаючись на офіційні джерела. Згідно з інформацією, наданою CarMats.co.uk, кожен восьмий водій у Великій Британії визнає, що знімав пальто під час водіння, ігноруючи можливі ризики, повідомляє vnedorozhnik.net.ua.

Навіть якщо сам факт носіння пальта або іншого верхнього одягу за кермом не суперечить закону, його видалення під час руху вважається порушенням Правил дорожнього руху. Така дія може відволікти водіїв від управління автомобілем та розглядається як небезпечна поведінка на дорозі.

Патрульні без коливань накладають штраф у розмірі 100 фунтів стерлінгів (приблизно 4500 гривень) на місці, якщо вони виявляють, що водій знімає куртку за кермом. Крім того, можливе нарахування додаткових трьох штрафних балів за необережне керування.

Ці заходи спрямовані на зменшення ризиків на зимових дорогах. Водіям рекомендується бути уважними та дотримуватися інших аспектів безпеки на дорозі, щоб уникнути штрафів та забезпечити безпечний рух в умовах непередбачуваної погоди.

Читайте також:  Вже з 15 лютого: чоловіків почнуть посилено штрафувати на 3468 грн – як не потрапити на гроші

The post Це вже з рідні маразму: водіїв легковиків штрафують на величезні суми за одяг first appeared on UA-IN.

Запис Це вже з рідні маразму: водіїв легковиків штрафують на величезні суми за одяг спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: