facebook

У Польщі під час масштабних обшуків затримали українців: що сталось

Підозрювані виманювали гроші у потерпілих.


У Польщі правоохоронці провели спецоперацію із виявлення шахраїв. Вона відбувалась у 10 воєводствах, польська поліція затримала 21 члена міжнародного організованого злочинного угруповання, яке займалося фішинговим шахрайством, серед них є й громадяни України.

Про це повідомляє польське Центральне управління по боротьбі з кіберзлочинністю (CBZC).

Центральне управління боротьби з кіберзлочинністю Польщі затримало злочинне угруповання, яке спеціалізувалося на фішингових шахрайствах. Її учасники масово розсилали SMS-повідомлення про необхідність сплатити доплату за посилку або рахунок за електроенергію. Жертви шахраїв переходили за посиланнями, що імітували портали онлайн-банкінгу.

Таким чином зловмисники отримували доступ до банківських рахунків жертв, з яких викрадали гроші та оформлювали кредити. Таким чином було ошукано понад 800 осіб на загальну суму понад 2,5 мільйона злотих.

Читайте також:  У "Слузі народу" зробили заяву про всеукраїнський референдум

Серед затриманих є поляки та громадяни України і Білорусі. Під час операцій, серед іншого, було вилучено договори банківських рахунків, картки банкоматів та значну кількість електронного обладнання – телефонів, комп’ютерів та носіїв інформації, а також велику суму грошей у польській та іноземній валюті.

Підозрюваним було пред’явлено 161 звинувачення в участі в організованій злочинній групі, крадіжці зі зломом банківських рахунків, комп’ютерному шахрайстві та відмиванні доходів, отриманих злочинним шляхом. П’ятеро затриманих були тимчасово заарештовані за рішенням суду.

The post У Польщі під час масштабних обшуків затримали українців: що сталось first appeared on UA-IN.

Запис У Польщі під час масштабних обшуків затримали українців: що сталось спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: