facebook

Грязюка, сирість і мокрий сніг з дощем: синоптик Діденко попередила про незимову погоду

Морози відміняються!


За повідомленням синоптика Наталки Діденко в Україні завтра, 27 січня, переважатиме хмарна погода. Опади будуть, але періодичні і не великі, хіба що в західних областях посиляться до помірних. Серед опадів вже традиційно – дощ та мокрий сніг.

Під ногами багато води та бруду. Адже температурний режим утримається в межах нуля градусів протягом всієї доби і майже по всій території країни. Хіба що в самих холодних регіонах вночі приморозить до -3 – -6 градусів.

У Києві завтра, 27 січня, стовпчики термометрів зафіксують близько нуля, хмарно, вогко, але без істотних опадів – і цей факт не може не радувати.

Такою синоптична ситуація буде і в неділю. А вже з понеділка все зміниться – опади припиняться, і аж до кінця січня утримається така тенденція. А от з початком лютого в Україну прийде потепління. Народний синоптик обіцяє навіть до +8 в повітрі. Єдина неприємність – опади, вони повернуться. Але навіть в дощ при такій температурі, в повітрі все більше відчуватиметься аромат весни.

Читайте також:  Температура опустилася до мінус 7, що відбувається в Карпатах

The post Грязюка, сирість і мокрий сніг з дощем: синоптик Діденко попередила про незимову погоду first appeared on UA-IN.

Запис Грязюка, сирість і мокрий сніг з дощем: синоптик Діденко попередила про незимову погоду спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: