facebook

“Масове звільнення українців у 2024 році”: названо чотири сфери, у Нацбанку оприлюднили подробиці

Нацбанк повідомив про плани українських роботодавців звільняти працівників у 2024 році. Названо чотири сфери, в яких очікуються скорочення персоналу.


Як інформує “Today.ua”, у НБУ провели опитування серед компаній та оцінили ситуацію на ринку праці. Наголошено, що масштабних трансформацій не очікується. При цьому є галузі, де компанії планують зменшувати кількість працівників. Вказано, що підприємства, які планують кадрові зміни, збираються частіше звільняти працівників та рідше розширювати штат. Розглянемо дані щодо сфер.

Будівництво

Скорочення заплановано у 32% компаній. Це майже в 6,5 рази більше за ті, які планують наймати більше працівників. На розширення штату підуть лише 5% організацій, а 64% залишать кількість співробітників без змін.

Промисловість

Близько 15% компаній у цій галузі скоротять персонал, це майже вчетверо більше за тих, які готові прийняти на роботу більше людей. Більшість опитаних не розширюватиме штат, але й не планує скорочень.

Читайте також:  Вчені знайшли новий спосіб боротьби з раком: “для цього потрібно …”

Торгівля

Звільнення передбачено у 7% компаній, а 5% навпаки – збираються прийняти більше персоналу. При цьому 88% торгових компаній залишать кількість працівників незмінною.

Послуги

15% опитаних респондентів запланували звільнення, тоді як 6% розширюватимуть штат. 79% компаній залишать поточну кількість працівників.

 

The post “Масове звільнення українців у 2024 році”: названо чотири сфери, у Нацбанку оприлюднили подробиці first appeared on UA-IN.

Запис “Масове звільнення українців у 2024 році”: названо чотири сфери, у Нацбанку оприлюднили подробиці спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: