facebook

Водії затамували подих: у Раді з’явився новий закон про номерні знаки, що ще вигадали

Всі подробиці


У засіданні Комітету з питань цифрової трансформації, що відбулося 6 лютого, серед низки розглянутих законопроєктів було вирішено рекомендувати до прийняття проєкту закону, який спрощує перереєстрацію транспортного засобу.

Про це повідомляється на офіційній сторінці ВРУ в Телеграм.

Законопроект №10158 від 17.10.2023 “Про внесення змін до статті 34 Закону України “Про дорожній рух” щодо використання номерних знаків транспортних засобів”. Цей законопроект спрямований на регулювання питань, пов’язаних із зміною номерних знаків транспортних засобів під час їх перереєстрації. Мета законопроекту полягає у спрощенні процедури перереєстрації транспортних засобів та наданні можливості отримання послуг онлайн для більшої кількості користувачів. Члени Комітету рекомендували прийняти цей законопроект за основу після його обговорення у першому читанні.

Відповідно до поданої пропозиції, новим власникам вживаного авто під час переоформлення транспортного засобу не потрібно буде додатково отримувати транзитні номери, а потім їх змінювати на постійні. Законодавці пропонують дозволити новим власникам автівки 10 днів користуватись номерними знаками автівки попередніх власників, поки нові власники очікують на власні номерні знаки.

Читайте також:  Страшно дивитися: на Дніпропетровщині матір посадила сина-інваліда на ланцюг заради грошей

“У разі зміни номерних знаків (їх буквено-цифрової комбінації) внаслідок перереєстрації транспортного засобу, номерні знаки, які були присвоєні до перереєстрації вважаються такими, що належать такому транспортному засобу протягом десяти днів з моменту такої перереєстрації і можуть протягом цього періоду використовуватись новим власником до отримання в установленому порядку номерних знаків присвоєних транспортному засобу при перереєстрації”, – пишеться у пояснювальній записці до документа.

The post Водії затамували подих: у Раді з’явився новий закон про номерні знаки, що ще вигадали first appeared on UA-IN.

Запис Водії затамували подих: у Раді з’явився новий закон про номерні знаки, що ще вигадали спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: