facebook

Штраф без цього папірця: що потрібно зробити до 1 травня

Після подій останніх років багато українців виявили у собі непереборне бажання залишити рідні землі у пошуках безпеки та нових можливостей.


Однак, незважаючи на зміну географії перебування, кожен із них зобов’язаний повернутися додому хоча б на папері – із податковою декларацією, повідомляє джерело.

Якщо ви зберегли свої зв’язки з Україною, будучи на довгостроковому перебуванні за кордоном, не забувайте, що податкова декларація – це ваш внесок у загальний добробут країни.

Ваші іноземні доходи, особливо дивіденди, потрібно вказати в декларації, надавши інформацію про країну походження та валюту.

Важливо дотримуватись термінів – документи необхідно подати до податкового органу за місцем реєстрації до 1 травня 2024 року.

Резиденти України, які отримали доходи за кордоном у 2023 році, зобов’язані заповнити декларацію, вказавши не лише суму доходів та податку, а й подробиці про країну, з якої отримано дохід, та валюту, в якій він нарахований.

Читайте також:  Супрун заступилась за матюки: Влучна лайка корисна для здоров'я

При цьому суми доходів у декларації наводяться у гривнях згідно з курсом НБУ на момент отримання.

Також варто звернути увагу на те, що ставка податку на доходи у вигляді дивідендів від нерезидентів становить половину звичайної ставки, а саме 9%, до яких додається 1,5% військовий збір.

Декларація може бути подана:
особистий,
надіслано поштою з повідомленням,
або подано в електронній формі через особистий електронний кабінет на сайті податкової служби.
Таким чином, українці за кордоном мають змогу виконати податкові зобов’язання, не залишаючи свого місця перебування.

The post Штраф без цього папірця: що потрібно зробити до 1 травня first appeared on UA-IN.

Запис Штраф без цього папірця: що потрібно зробити до 1 травня спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: