facebook

“З цих областей України різко пропаде тепло, лютий снігопад суне прямо на цілий регіон”: де буде мороз у -25 градусів?

Синоптики кажуть, що морози скоро повернуться. Загалом за історію спостережень в Україні у лютому фіксували навіть на південному узбережжі -23 градуси морозу, а найнижчий показник взагалі сягав -39 градусів. Експерти пояснили, чого очікувати цього разу.


Як інформує “24”, за прогнозом на картах, уже в понеділок в Україні знову дещо похолодає. Так, у частині східних областей невеликий мінус можливий і вдень.

В Укргідрометцентрі прогнозували, що вночі 18 лютого від 3 тепла до 3 морозу, на Сході до -8. Мінус очікується й у наступні дві доби.

19 – 20 лютого в Україні 0 – 8 градусів морозу, у Карпатах та у північно-східних областях до 11 градусів морозу. Вдень, крім Півдня та Заходу країни, від 3 тепла до 3 градусів морозу,– зазначили синоптики.

Орієнтовний прогноз погоди на 19 лютого / Скриншот з Укргідрометцентру

Зауважимо, що вже з 21 лютого температура знову дещо зросте. Тож сильні морози щонайменше до 22 лютого не очікуються.

19 лютого переважно без опадів, тільки вночі в південно-східній частині, 20 лютого у західних та північних областях сніг, вдень з дощем.

Читайте також:  Температура може знизитися до -37: синоптики розповіли про погоду в грудні

Чи буде в Україні тепла весна Зауважимо, що раніше завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух розповіла, яка очікується погода цієї весни.

Так, за попередніми прогнозами, середня за сезон температура буде, ймовірно, на 1 – 2 градуси вищою за кліматичну норму. Втім, наголосила кліматологиня, це ще не означає, що заморозків не буде.

“Арктичні вторгнення ще можливі. А за від’ємної температури можливий і сніг. То ж з зимою прощатись ще не варто”, – додала Віра Балабух.

The post “З цих областей України різко пропаде тепло, лютий снігопад суне прямо на цілий регіон”: де буде мороз у -25 градусів? first appeared on UA-IN.

Запис “З цих областей України різко пропаде тепло, лютий снігопад суне прямо на цілий регіон”: де буде мороз у -25 градусів? спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: