facebook

Потужна та затяжна магнітна буря накриє Україну цього тижня

Цього тижня метеозалежні люди страждатимуть. Все через те, що Землю накриє потужня магнітна буря.


За попередніми розрахунками учених, розпочнеться (19 лютого) і завершуватиметься (25 лютого) цей тиждень днями зі слабким рівнем геомагнітної напруженості. Під її вплив можуть потрапити переважно метеозалежні особи, у яких можуть виникати головний біль, слабкість, порушення травлення та апетиту, балансу та координації, сонливість, погіршен­ня фізичної витривалості.

20, 21, 22 лютого очікується помірний рівень геомагнітної напру­женості. У осіб, що чутливо реагують на геомагнітні перепади, можливі підвищена агресив­ність, зниження самооцінки та впевненості, порушення сновидінь, погіршення зору та слуху, утруднення мови та мислення, підвищена чутливість до електромагнітних випромінювань, запаморочення, нудота та втрата рівноваги, посилення хронічних захворювань.

23 лютого учені прогнозують на Сонці певну штормову подію, яка принесе на Землю 24 лютого сильну геомагнітну бурю. Відповідно, особам, чий організм реагує на такі сюрпризи космічної пого­ди, потрібно бути готовим до цього, вживши заходів, щоб пережити цей стрибок.

Під час ньо­го можуть спостерігатися зниження працездатності, підвищена стомлюваність та слабкість, зниження імунітету, головний біль, дратівливість та зниження робочої ефективності.

Читайте також:  В Італії шостий день поспіль зменшується кількість хворих у реанімації

Щоб убезпечити здоров’я і самопочуття від впливу геомагнітних коливань, більше гуляй­те, пийте достатньо води та відмовтеся від шкідливої їжі, намагайтеся не перевтомлюватися та уникати стресів, тримайте під рукою необхідні ліки та стежте за своїм артеріальним тис­ком.

Якщо ж відчуваєте нездужання — звертайтеся до лікаря.

The post Потужна та затяжна магнітна буря накриє Україну цього тижня first appeared on UA-IN.

Запис Потужна та затяжна магнітна буря накриє Україну цього тижня спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: