facebook

“Курс долара нечувано змінився, ситуація в обмінниках приголомшила українців”: чи треба терміново міняти гроші?

Наприкінці робочого тижня американська валюта на готівковому ринку показує тенденцію на спад, хоч до цього курс дорожчав. За останню добу на чорному ринку відбувся найсуттєвіший спад вартості як долара, так і євро


Як інформує “24”, станом на 23 лютого, за даними “Мінфіну”, купівля готівкового долара становить в середньому 38,35 гривні (без змін проти 22 лютого), а продаж – 38,85 гривні (-4 копійки).

Купівля готівкового євро в середньому здійснюється за 41,50 гривні (без змін), а продаж – в середньому за 42,18 гривні (+3 копійок). Курс на чорному ринку На чорному ринку купівля долара в середньому на рівні 38,48 гривні (-23 копійки), а продаж – 38,62 гривні (-23 копійки). Євро купують за 41,80 гривні -15 копійок), а продають за 42,10 гривні (-10 копійок). Курс в обмінниках В обмінниках купівля долара в середньому на рівні 38,20 гривні (-10 копійок), а продаж – 38,70 гривні (-18 копійок), за даними finance.ua. Євро коливалося на рівні: купівля – 41,66 гривні (-11 копійок), а продаж – 42,16 гривні (-3 копійки). Яким буде курс наступного тижня

Банкір Тарас Лєсовий у коментарі розповів, що міжбанк буде досить жвавим протягом тижня. Буде як зростання, так і зменшення вартості.

Будь-які зміни на безготівковому ринку відбуватимуться в межах 0,2 – 0,3 гривні, а різниця між курсами купівлі продажу буде мізерною – до 0,1 гривні.

Читайте також:  Податківці півроку не дають оцінку несправжнім чекам у тютюнових кіосках, пов’язаних зі «слугою народу» Холодовим

Щодо ситуації на готівковому ринку, то Лєсовий каже, що головним ризиком є немотивоване, емоційне зростання попиту, яке можуть спровокувати кілька факторів.

Це розігнані у мас-медіа, як, наприклад, ситуація на фронті, зміни в керівництві ЗСУ, наслідки ворожих обстрілів, ухвалення владою непопулярних і неоднозначних рішень тощо. Зверніть увагу! На ринку варто очікувати, що курс на міжбанку буде на рівні 38,5 – 39,5 гривні за долар та 41,5 – 43 гривень за євро, а на готівковому ринку 38,8 – 39,9 гривні за долар та 41 – 43 гривень за євро.

The post “Курс долара нечувано змінився, ситуація в обмінниках приголомшила українців”: чи треба терміново міняти гроші? first appeared on UA-IN.

Запис “Курс долара нечувано змінився, ситуація в обмінниках приголомшила українців”: чи треба терміново міняти гроші? спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: