facebook

Переможниця “Битви екстрасенсів” здивувала передбаченням про закінчення війни в Україні: “Процес почався”

Яна Пасинкова вважає, що війна може закінчитися переговорами.


Переможниця “Битви екстрасенсів”, тарологиня Яна Пасинкова на картах Таро передбачила, що влада бачить закінчення війни в Україні через переговори.

Про це вона сказала на своєму ютуб-каналі.

Play Video
Глядачі тарологині попросили її подивитись на картах, як ті, хто можуть впливати на ситуацію, бачать закінчення війни в Україні.

“Бачать не через бої та кровопролиття. Бачать через домовленості, навіть якщо вони поведуть за собою втрату землі, території, ресурсів. Ці домовленості будуть відбуватись між трьома чоловіками або трьома державами. Цей процес почався. Дай Бог, щоб він добре для нас закінчився”, – сказала Яна Пасинкова.

Читайте також:  Лаятися хочеться: "Коли висять загрози зі скасуванням люстрації, суди займаються чортзна-чим, у нас, виявляється, є час займатися матюками в мові", - Притула

Астрологія, тарологія, нумерологія, гадання, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

The post Переможниця “Битви екстрасенсів” здивувала передбаченням про закінчення війни в Україні: “Процес почався” first appeared on UA-IN.

Запис Переможниця “Битви екстрасенсів” здивувала передбаченням про закінчення війни в Україні: “Процес почався” спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: