facebook

Син зник безвісти: що відомо про чоловіків, які напали на ТЦК з сокирами

Чоловіки, які напали на Буковині на представників ТЦК з сокирами, а один з них спробував наїхати на військових автомобілем, є рідними братами.


Про це повідомляє “Молодий Буковинець” з посиланням на голову Селятинської громади Валерія Полянчука.

За словами Валерія Полянчука, 41-річний чоловік, що їхав у автомобілі “нива” та 28-річний чоловік, що був на коні, є братами. При цьому водія “ниви” син зник безвісти, його молодший брат сам був в АТО.

“Я вважаю, що ці чоловіки вчинили неправильно. Але ситуація така була. У 41-річного чоловіка, який їхав на “Ниві” син зник безвісти, а батько воює ще з 2014 року. Пішов добровольцем. Також в АТО був його брат. Такі дії чоловіків не підтримую. Але далі ситуацію вивчатиме слідство”, розповів – Полянчук.

При цьому у Чернівецькому обласному ТЦК та СП розповіли “Молодому Буковинцю”, що працівники ТЦК та СП також приїхали з бойових частин.

Читайте також:  лукашенко цинічно привітав українців з Днем Незалежності, а в рф його попросили визначитись

“Інцидент стався під час того, як військовослужбовці ТЦК та СП проводили перевірку військово-облікових документів. Даним випадком займаються правоохоронні органи.

Військові, які здійснювали заходи оповіщення є обмежено придатними до служби і переведені до ТЦК та СП з бойових частин”, – зазначили у Чернівецькому обласному ТЦК та СП.

The post Син зник безвісти: що відомо про чоловіків, які напали на ТЦК з сокирами first appeared on UA-IN.

Запис Син зник безвісти: що відомо про чоловіків, які напали на ТЦК з сокирами спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: