facebook

Залишилось лише 18 днів: школярі зможуть отримати гроші на навчання за кордоном — вистачить і на їжу, і на життя

Всі подробиці


Хто зможе поїхати на навчання за кордон

Випускникам українських шкіл пропонують стипендії для навчання за кордоном від організації Ukraine Global Scholars.

Про це повідомляє МОН.

Ukraine Global Scholars — благодійна організація, яка допомагає українським студентам отримати можливість навчатися в найкращих школах-пансіонах та коледжах світу. У рамках вступної кампанії 2024 року така можливість знову доступна для претендентів з України!

Фіналісти UGS отримають:

Стипендію, яка, зазвичай, покриває витрати на навчання, проживання та харчування;
Можливість вступу до найкращих шкіл-пансіонів та університетів світу;
Шанс зробити внесок у розвиток України.
Варто зазначити, що взяти участь у програмі можуть не всі молоді люди. Заявки можуть подавати старшокласники або нещодавні випускники, які ще не навчаються у вищих навчальних закладах, а також ті, хто вже навчається в старших класах за кордоном.

Читайте також:  Керівники шкіл самі вирішують, як навчати учнів після канікул, – МОН

Організатори також зазначити, що учасниками програми можуть бути випускники та учні з небагатих сімей, чий дохід на місяць не перевищує 35 тисяч доларів. Якщо вищезазначена сума вища, то організатори радять скористатися іншими програмами.

Учасники мають заповнити анкету, де зазначити рівень володіння англійською мовою та розповісти про свої наукові або творчі досягнення.

Дедлайн: 23:59 31 березня 2024 року за київським часом.

The post Залишилось лише 18 днів: школярі зможуть отримати гроші на навчання за кордоном — вистачить і на їжу, і на життя first appeared on UA-IN.

Запис Залишилось лише 18 днів: школярі зможуть отримати гроші на навчання за кордоном — вистачить і на їжу, і на життя спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: