facebook

Сирський заявив про початок ротацій на передовій

Він висловив переконання, що це дозволить стабілізувати обстановку і позитивно вплине на морально-психологічний дух воїнів.


Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив про запуск процесу ротацій та заміни частин і підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання на передовій.

“Не зважаючи на складну обстановку на всій лінії фронту, нам вдалося запустити процес ротацій та заміни частин і підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання на передньому краї. Це дозволить стабілізувати обстановку і позитивно вплине на морально-психологічний дух воїнів”, – повідомив Сирський у Facebook.

Він розповів про візит на Запорізький напрямок і запевнив, що в ході роботи там “прийняв всі необхідні рішення для підвищення бойових спроможностей наших бригад”.

Закон про мобілізацію
Новий закон про мобілізацію покликаний оновити правову базу перед проведенням призову, однією з цілей якого є заміна 330 тис. військових, які наразі перебувають на полі бою.

Читайте також:  До ЗСУ можуть мобілізувати 5,5 млн українців, – Арестович

В Міноборони зазначили, що в рамках мобілізації планується призвати 500 тис. чоловік. Там уточнили, що 170 тис. новобранців, які залишилися, замінюватимуть поранених і задовольнятимуть інші військові потреби залежно від ситуації на фронті.

Нагадаємо, закон про мобілізацію викликає багато суперечок. До першого проекту подано понад 4 тис. поправок.

The post Сирський заявив про початок ротацій на передовій first appeared on UA-IN.

Запис Сирський заявив про початок ротацій на передовій спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: