facebook

А ось і свій Бахмут на Білгородщині: перше селище стерте з лиця землі, ефект бумерангу

На жаль, місто Бахмут стало жертвою військових дій і було винищене в результаті вторгнення російських військ. Це призвело до великої кількості жертв серед цивільного населення та значних матеріальних збитків. Міжнародна спільнота засудила ці дії та закликала до припинення агресії та відновлення миру в регіоні.


З появою дуже малої кількості мешканців, село Козинка на Бєлгородщині, здається, повністю виглядає змітнутим з лиця землі. Із звітів місцевих ЗМІ відомо, що в даний час у селі проживає лише 16 осіб.

Про це повідомляє Телеграм – канал Україна Online: Новини | Політика.

Конфлікт між Україною та росією виник у 2014 році після анексії Криму російською федерацією та початку військової агресії на сході України. Цей конфлікт призвів до загострення відносин між двома країнами, втрат серед населення та значних руйнувань в районах, що переживають бойові дії. Міжнародна спільнота активно працює над мирним врегулюванням конфлікту та відновленням територіальної цілісності України.

Читайте також:  Зеленський закінчить війну на Донбасі! У США зробили розгромну заяву. Кінець

The post А ось і свій Бахмут на Білгородщині: перше селище стерте з лиця землі, ефект бумерангу first appeared on UA-IN.

Запис А ось і свій Бахмут на Білгородщині: перше селище стерте з лиця землі, ефект бумерангу спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: