facebook

Савченко заявила, що йде на дострокові вибори в парламент

Дата з’їзду партії «Суспільно-політична платформа Надії Савченко» поки невідома

Народний депутат України Надія Савченко заявила, що братиме участь у дострокових виборах до Верхової Ради, які відбудуться 21 липня.


Відповідну заяву вона зробила в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Політична партія «Суспільно-політична платформа Надії Савченко» братиме участь у політичних виборах саме під цією назвою», – заявила Савченко.

Нардеп зазначила, що дата з’їзду партії поки невідома.

«Про те, яка це буде команда, – ви побачите після зборів відкриті списки, я зможу пояснити і захистити всіх, хто стоятиме поруч зі мною, переді мною й за мною. Дата зборів ще невідома», – додала Савченко.

Читайте також:  “Слухає свого керівника і не перечить йому”: Зеленський визначився з прем’єр-міністром. Особистість неоднозначна – ЗМІ

Як відомо, раніше Савченко заявила про підтримку рішення президента Володимира Зеленського про розпуск парламенту, а також його заклик до відставки уряду та чільних високопосадовців.

Савченко заявила нардепам: «Ідіть додому, вас є ким замінити».

Нагадаємо, президент видав указ про припинення повноважень парламенту і призначення дострокових виборів на 21 липня. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/country/politics/savchenko-zayavila-shcho-yde-na-dostrokovi-vibori-v-parlament-597893.html

Джерело.