facebook

Грановський вийшов зі складу БПП невдовзі після нічного візиту Коломойського

Народний депутат Олександр Грановський дистанціювався від націоналізації “Приватбанку” в 2016 році, і контакти з олігархом і колишнім власником банку Ігорем Коломойським всі ці роки не розривав.
Про це на своїй сторінці в Facebook пише головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

“Народний депутат Олександр Грановський вийшов зі складу БПП невдовзі після нічного візиту Ігоря Коломойського до Грановського додому. Більш близькими і довіреними до Порошенка в його команді з неофіційних, скажімо так, питань, є, хіба що, Кононенко і Пасенюк. Грановський як адвокат взаємодіяв з судами і правоохоронними органами щодо найделікатніших доручень “Першого”. При цьому Коломойський до нього їздить, тому що Грановський дистанціювався від націоналізації “Приватбанку” і контакти з Коломойським всі ці роки не розривав”, – написав Бутусов.


“Мабуть, Порошенко вважає, що Грановський буде мовчати і не стане псувати стосунки зайвою відвертістю. Добувати депутатську недоторканність Грановський буде самостійно. А якщо він вирішить заговорити … То з БПП доведеться вийти навіть самому ПП. Подивимося на розвиток ситуації, новини не перестають дивувати”.

Читайте також:  Коломойський заявив, що консультує політичний проект Кернеса і Труханова

Як повідомлялося раніше, 29 травня, неофіційний куратор судів і довірений адвокат екс-президента Петра Порошенка, нардеп Олександр Грановський заявив про вихід з партії “Блок Петра Порошенка”. Також він зазначив, що не має наміру вступати в партію “Європейська солідарність”. Пізніше народний депутат, один з найближчих соратників Петра Порошенка Ігор Кононенко також оголосив про вихід із партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

Джерело.