facebook

Невдала відставка Гройсмана: як фракції голосували за звільнення прем’єра

Усього 97 з 298 присутніх нардепів підтримали відставку прем’єр-міністра Володимира Гройсмана у Верховній Раді.

Про це свідчать детальні результати голосування, опубліковані на сайті парламенту.


Згідно з ними, проти звільнення голови уряду проголосували 63 депутати, ще 50 – утрималися і 87 – взагалі не голосували.

Фракція БПП була майже цілковито проти відставки голови уряду. Лише 7 її членів зі 130 підтримали проект постанови, 27 – проти, 31 – утримався, 33 – не голосували, 32 нардепи були відсутні.

“Народний фронт” ще менше хотів звільнення Гройсмана. Тільки двоє депутатів проголосували за, один з них – Дмитро Тимчук.

Читайте також:  Пенсії українців вивезуть закордон на 30 років: експерт розказав, чого чекати від Кабміну

А от у “Батьківщині” звільнення підтримали усі 9 присутніх депутатів, включно з Юлією Тимошенко. Інших 11 членів не було на засіданні.

“Самопоміч” теж хотіла “відпустити” прем’єра. Тут результат голосування виглядає так: 12 – за, 0 – проти, 2 – утрималися, 4 – не голосували, 7 – відсутні.

Депутати з “Опозиційного блоку” також переважно за відставку Гройсмана – 19 голосів за і 0 – проти. Не голосували 5, утримався 1 і 13 нардепів були відсутні.

До прихильників відставки голови уряду приєдналася і фракція Олега Ляшка. 14 з 19 присутніх її членів підтримали відповідний проект постанови.

Джерело.