facebook

Новий міністр охорони здоров’я України розповів жахливі речі про Супрун

Новим міністром охорони здоров’я України стане народний депутат від партії “Відродження” Андрій Шипко.

Новим міністром охорони здоров’я України стане народний депутат від партії «Відродження» Андрій Шипко. Про це в інтерв’ю «Українській правді» заявив олігарх Ігор Коломойський.


«Це мій товариш. Майбутній міністр охорони здоров’я», — Коломойський відповів на питання про те, чому разом з ним у Дніпро прилетів нардеп Андрій Шипко.

При цьому на уточнююче питання, чи це серйозно, олігарх відповів ствердно.

«Ну, звичайно. Я його не лобіюю, але він мені багато чого розповів про цю Супрун. Хоча, деякі позитивні речі. Але більшість, звичайно, жахливі речі розповідав», — зазначив Коломойський.

Сам Шипко прокоментував заяву Коломойського.

«Я його (Коломойського) консультую з 2014 року, розповідав про діяльність Моз, які є плюси та мінуси, що зробила пані Супрун. Якщо ми подивимося в корінь, не можна говорити, що все було погано. Реформа рухається, але медицина стала недоступною для людей. Супрун, замість того, щоб побороти корупцію в міністерстві, очолила її. І я буду про це говорити, з міністерства охорони здоров’я потрібно прибрати всі ці закупівлі, програми», — сказав він.

Читайте також:  “Якщо зі мною щось станеться, щоб усі знали чому”: Гонтарєва повідомила про погрози від Коломойського

Також нардеп зазначив, що є прихильником страхової медицини і його заява не означає, що реформування галузі буде зупинено.

Хто такий Андрій Шипко

У 2006-2012 роках Шипко обіймав посаду заступника голови Дніпропетровської обласної ради. У 2012 році обраний депутатом Верховної Ради по мажоритарному округу як кандидат від «Партії регіонів». В лютому 2014 року, після Революції гідності, вийшов з «Партії регіонів». У 2014 році знову обрався до Ради та увійшов у фракцію «Відродження».

Джерело.Категорії: