facebook

Супрун: Я є громадянка України й далі працюватиму тут

Голова Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун в інтерв’ю журналу НВ заявила, що планує залишитися в Україні і продовжувати тут працювати, навіть якщо після завершення виборів не буде виконувати обов’язки міністра.

«Я є громадянка України. Я залишаюся в Україні й далі працюватиму тут. І сподіваюся, що зможу в будь-який спосіб далі допомагати, щоб ця трансформація (у сфері медицини — ред.) відбувалася», — заявила вона.


Супрун додала, що вже є частиною української політики, оскільки виконує обов’язки міністра.

«Побачимо, як буде далі. Бо я би хотіла бути на тому місці, де допомагатиму розвивати не лише охорону здоров’я, а й будь-які справи на користь України», — додала вона.

Читайте також:  Видавати повістки у вигляді покарання – повна дурня, – Резніков розкритикував подібну практику

Нагадаємо, 5 лютого 2019 року Окружний адмінсуд Києва за результатами розгляду позову нардепа Ігоря Мосійчука проти в.о. міністра Уляни Супрун заборонив останній виконувати обов’язки глави МОЗ. Окружний адміністративний суд заявив, що, приймаючи це рішення врахував, що Супрун має подвійне громадянство — України та США. Уряд висловив підтримку Супрун. 14 лютого 2019 року Окружний адміністративний суд Києва знову дозволив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я. 11 квітня 2019 року Супрун повідомила про новий позов до Окружного адмінсуду Києва від нардепа з Радикальної партії Олега Ляшка.

Джерело.Категорії: