facebook

Зеленський призначив прес-секретаря: хто вона

Президент України Володимир Зеленський призначив своїм прес-секретарем Юлію Мендель.

Відповідний указ №350/2019 опублікований на сайті глави держави і датований 3 червня. “Призначити Мендель Юлію Володимирівну прес-секретарем президента України”, – йдеться в ньому.


Нагадаємо, Юлії Мендель 32 роки. Вона народилася в Херсоні, вчилася журналістиці в Києві. У різний час працювала на телеканалах ICTV, “Еспрессо-ТВ” і “Інтері”. Кілька років журналіст співпрацює з The New York Times. Писала для українського Forbes і американського Politico. У колонці для ТСН.uа Мендель розповідала, що переломним моментом в її кар’єрі в 2016 році стала поїздка на тренінг для журналістів в Єльський університет, США. Там вона отримала важливі зв’язки і зрозуміла, як працювати з міжнародними ньюзрум. За рік до цього, в 2015 році за програмою Міжнародного інституту преси вона і ще дев’ять журналістів з різних країн побували в редакціях головних американських медіа: The Wall Street Journal, The New York Times, CNN.

Читайте також:  Зеленський прийняв жорстке рішення, все зміниться через три місяці: повне перезавантаження

У 2016 році Мендель стала героїнею новин про сексуальні домагання. На своїй сторінці в Facebook вона написала про непристойні словах на її адресу від незнайомого чоловіка, чим спровокувала бурхливу дискусію в мережі.

Крім того, у 2018 році Мендель спільно з російським кореспондентом NY Times Ендрю Хіггінсом відзначилася “вкиданням” про корупцію у військовій сфері (довкола АТО) в Україні.

При цьому журналістка була затятою прихильницею п’ятого президента Петра Порошенка і його команди.

Джерело.