facebook

«Не стріляти у відповідь?!»: Ярош зробив жорстку заяву на ініціативу Зеленського і Кучми

Командувач Української добровольчої армії та народний депутат Дмитро Ярош закликав Президента Зеленського не ухвалювати необдуманих рішень щодо військових питань.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.


«Почув про якісь ініціативи чи то нинішнього президента Зеленського, чи то колишнього – Кучми щодо «невідкриття вогню у відповідь» на лінії фронту. Вони, звичайно, люди цивільні і не знають, що життя військовослужбовців чітко регламентоване Конституцією і Статутами Збройних Сил України.

А там, у цих Законах, є деякі пункти, що зобов’язують людей зі зброєю захищати свою Батьківщину всіма доступними методами і засобами, відкривати вогонь у відповідь і не виконувати злочинних наказів.

Тому я звертаюсь до Президента і Верховного Головнокомандувача Володимира Зеленського з проханням не робити невиважених кроків і не віддавати незаконних наказів, які все одно не будуть виконуватися.

Бо українські люди зі зброєю свою Батьківщину не здадуть і не зрадять», – йдеться у дописі Яроша.

Читайте також:  Зaвтрa o 12 гoдинi, пoдiя нa яку ми вcі тaк дoвгo чeкaли: нe тiльки Укрaїнa а і вecь cвiт в зaхвaтi – вiйнa нa Дoнбaсi зaкiнчeнa

У кінці тексту він привітав українців зі святом Вознесіння Господнього і навів натхненний рядок із Біблії: «З Богом ми покажемо силу, і Він знищить гнобителів наших».

Нагадаємо, глава української делегації в Тристоронній контактній групі з питань Донбасу Леонід Кучма на переговорах у Мінську запропонував до угоди про введення на Донбасі режиму тиші внести пункт, що забороняє ведення вогню у відповідь.

Раніше Ярош зауважив, що винесення питання про примирення з Російською Федерацією нагадує переговори про дружбу з ґвалтівником.

Читайте також: «Потрібно зупинити «русскую весну»: Ярош іде до ВРУ у списку «Свободи».

Джерело.