facebook

Їй було 45 і щастя наздогнало тоді, коли вже й не сподівалася

Танька все життя була як робоча конячка. З юного віку вона вже допомагала батькові в колгоспі, часто сама господарювала в сараї, допомагала з коровами, свинями й іншим господарством.

От тільки батьки як відомо з роками не молодіють, а тому з часом господарство стало їм даватися все важче і важче, в результаті його розпродали, залишивши тільки курей, з ними батькам впоратися самим буде не так складно. Таня ж виїхала до великого міста, щоб отримати там вищу освіту і знайти хорошу роботу.


Ще вчора Таня була студенткою, а сьогодні вона вже святкує своє 35-річчя. Ресторан, вино, смачна вечеря, поруч кращі подруги. Тож не дивно, що в цій романтичній атмосфері Таня познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Таня взагалі перебірлива жінка і прихильниця позиції “краще бути одній, ніж з першим-ліпшим”. Напевно, це багато що пояснює, чому жоден з її минулих шанувальників так і не став її чоловіком.

З Ігорем відносини склалися якось відразу, як пазли зійшлися в єдине ціле. Роман розвивався стрімко і вже через рік вони одружилися. Таня дуже хотіла дитину, ось тільки нічого не виходило. Всі вагітності закінчувалися вuкuднями. Ігор теж був не проти дитини, хоча у нього вже був син від першого шлюбу. Але Таню він дуже любив, тому бачачи як вона засмучується, всіляко її підбадьорював. Так минуло 10 років.

– Таню, проте, ви для себе живете, я так взагалі за все життя тільки два рази була на морі, а ви ось кілька разів на рік подорожуєте. – втішала її подруга.

– Так, що вже говорите, клiмaкс геть настав. Пізно … – зітхнула Таня.

З тієї розмови минуло близько 3 місяців, коли Таня відчула на роботі сильну нудоту. Це тривало кілька днів. Вона була твердо впевнена, що це отруєння або гастрит або ще що-небудь, але тільки не вaгiтність. Ось тільки одна з колег переконала її зробити тест.

– Дві смужки. – витріщила очі Таня на свою колегу. – Як це можливо, клiмакс же?

Читайте також:  На Донбасі загинув молодий українець, від його історії не стримати сліз: "Війна підібралась впритул і забрала тата"

– Та який у тебе клiмакс? У 45 баба ягідка знову, не чула чи що?

– Але мiсячнuх то вже кілька місяців немає.

Похід до гiнекoлога здивував Таню ще більше.

– У вас уже десь 16 тижнів.

– Як так? Клiмакс … – невпевнено сказала Таня, згадуючи, що міcячні скінчилися якраз 4 місяці тому…

Виявляється, консультувала її тоді недосвідчений лікар, ось вона-то і зробила висновок, що це клiмакс.

Таня не пам’ятає як дійшла до будинку, можливо долетіла, тому що всередині все раділо від щастя.

– Ігорю, сядь, у мене для тебе новина. – з гуркотом залетіла Таня додому.

– Що трапилося таке? – сказав з посмішкою Ігор. – Останній раз ти так кричала, коли твій начальник тебе виплатив потрійну премію.

– Краще! Я вaгiтна. – підстрибнула Таня. – від тебе … – навіщось боязко додала в кінці, щоб дати чоловікові зрозуміти, що начальник тут взагалі ні до чого.

Ігор був не на жарт ошелешений. Ні, він, звичайно, був дуже радий, але це було так несподівано для нього.

– Ти не радий? – запитала Таня, помітивши розгубленість чоловіка.

– Ні, що ти, тут інше.

– Що? – злякано запитала Таня, вже встигнувши прокрутити в голові найстрашніші сценарії.

Чоловік зам’явся.

Читайте також: 5 років я безрезультатно лікувалася, а потім мене повели дивитися на хлопчика, від якого відмовилися батьки

– Старий я вже. – з тугою простягнув він.

– Ось нахаба. – засміялася вона. – Це ти на що натякаєш?

Чоловік Тані був молодший за неї на рік, тому такі жарти були в їхній родині часто.

Таня з чоловіком ще довго сміялися і цілувалися. А вже через годину стали разом планувати дитячу кімнату. Їм ще багато належить зробити до наpoдження малюка.

Ось така історія, як кажуть, щастя на голову звалилося тоді, коли його чекати перестали.

Джерело.Категорії: