facebook

«Це не жарти, це величезна відповідальність!»: Олег Винник прокоментував свою політичну кар’єру

Популярний український співак Олег Винник, якому, як і інших відомим артистам, запропонували вступити в одну з політичних сил і балотуватися на парламентські вибори, вперше відреагував на чутки про відхід до політики.

Олег відверто зізнався в інтерв’ю програмі «Світське життя», що, незважаючи на величезну підтримку людей, поки не готовий брати на себе таку відповідальність, як керівництво країною.


«Це не жарти, це величезна відповідальність! Так легковажно піти в політику, тому що хтось тобі платить за це гроші», – зізнався Винник.

Тому зірка українського шоу-бізнесу обирає залишатися на своєму місці, колесити з гастролями, збираючи стадіони, і дарувати людям радісні емоції.

Читайте також:  Студентський парламент КНУ імені Шевченка обурений заходом "Слуги народу"

«Ті чутки, які пішли про те, що я збираюся в парламент, помилкові! Я не йду в політику! Я підтримаю ту людину, яка доведе, що віддасть своє життя за нашу країну і наших людей», – зізнається Олег. Він також додав, що йому пропонували мільйони доларів за те, щоб висунув свою кандидатуру в президенти. І зараз він провів вже ряд зустрічей з приводу парламенських кампанії.

«Олег Винник не продається», – сказав він і поставив крапку в розмові на політичну тему

Джерело.