facebook

Зеленський підірвав “п’яту точку” професійних ненависників: пост про президента, який порвав мережу

Професійних ненависників Зеленського плющить від того, що він пробіг через фонтан. Жах.

Професійні патріоти із усім відомим хазяїном, які пишуть коментарі за «30 копійок коментар» + по 15 копійок за відповідь на коментар, почали цілу кампанію з дискредитації Президента України Володимира Зеленського. Причина катастрофічна – Зеленський пробігся через фонтан.


Про це пише сьогодні в ФБ відома громадська активістка, кандидат в нардепи від партії «Слуга народу» Ліза Богуцька. Подаємо її слова в оригіналі.

Знову порушив Інститут Президента? Чи не ходить з пузом, як міхур, або пихатий індик? Чи не наказує «цивільних відсікти»? Чи не радить «піти помолитися, щоб попустило»? ..

Дійсно. Який він президент після цього? У нас у всіх різне мислення. Є частина людей-консерваторів, які хочуть, щоб було все, як у СРСР. Недосяжний генсек, пердун похилого віку-недоумкувате політбюро і механічне махання долонькою з трибуни.

Є ті, кому обов’язково потрібен фетишист, який на своє жирне незграбне тіло вирячує військову форму, щоб здаватися генералісимусом.

А є нормальні люди з мобільним мисленням, яким це все давно остогидло і вони хочуть бачити Президентом вільну людину. Позбавлену комплексів і стереотипів. Того, хто не робить з усього пафосну подію за металевою огорожею, а живе.

Читайте також:  Савченко неочікувано заговорила про весілля і озвучила довжелезний список вимог до нареченого: "Стримує тільки..."

Зеленський проти всіх інших президентів України – ЖИВИЙ! І саме це подобається людям.

Чи не ті призначення можна перепризначити на ті. Чи не ті укази можна скасувати і видати нові. А ось якщо ти – політико-моральний труп, то це вже назавжди. І ніякої фетиш тебе не пожвавить.

Люди, які застрягли в інститутах влади, яка вимагає консультацій ментальних геронтологів, можуть повісити вдома портрети всіх колишніх в одному ряду з Леніним, Марксом і Енгельсом.

Це все вже історія. Живі люди тягнуться до ЖИВОГО лідера!, – написала вона.

Як повідомлялося раніше, Президент України викликав величезний ажіотаж серед жителів Маріуполя. Зеленському в прямому сенсі довелося бігти через фонтан від захопленої юрби.

Візит президента викликав неабиякий захват, адже через величезну кількість людей не було можливості пройти і президенту довелося намокнути.

На відео видно, як Зеленський біжить через фонтан, а за ним його бодігарди. Після цього президент сів у автомобіль і поїхав.

Джерело.