facebook

“Лебедина пісня Порошенка”: Вакарчук завдав удару по майбутньому екс-гаранта, “остаточне обнулення”

Святослав Вакарчук і його партія “Голос” остаточно поховають рейтинг “Європейської солідарності” Петра Порошенка

Про це заявив політолог Михайло Подоляк. На своїй сторінці в Facebook він пояснив, чому музикант і його політична сила вигідно відзначилися перед парламентськими виборами.


Напередодні група “Рейтинг” опублікувала результати соціологічного опросса, проведеного 8-12 червня. Якби дострокові вибори до Верховної Ради проходили в найближчу неділю, то 5% -ний бар’єр змогли б подолати п’ять партій. 47% з вже готових голосувати вибрали партію президента Володимира Зеленського «Слуга народу». Також до Верховної Ради, ймовірно, зможуть пройти «Опозиційна платформа – За життя» (11,1%), партія «Голос» (8,1%), «Батьківщина» (7,3%), «Європейська Солідарність» (5 , 0%).

Примітно, що партія колишнього президента Петра Порошенка ледь пробралася в цей список. Після минулого опитування рейтинг “Європейської солідарності” опустився більш, ніж на 2%. А ось Святослав Вакарчук і його команда переманили на свій бік чимало виборців.

Михайло Подоляк зазначив, що “Голос” ледь не запізнилася на вибори. Але швидко стала ноги і показує значні результати. Згідно з його прогнозом, команда Святослава Вакарчука фінішує у виборчих перегонах з ще кращим результатом.

“Вакарчук, таки запригнувшій в останній вагон електорального поїзда, показує цілком собі відмінний темп. Рейтинг його« юної команди »росте прямо на очах і вже становить вражаючі 8,1%. До фінішу нинішньої швидкоплинної кампанії буде, безсумнівно, відчутно більше. І це … правильно”, – підкреслив експерт.

Як вважає Михайло Подоляк, музиканта і колишнього депутата запустили в гру, щоб перешкодити Володимиру Зеленському та його “Слугу народу” захопити більшість місць в парламенті. Але на ділі політика “Голоси” обернулася проти замовників з команди Петра Порошенка і вийшла з-під контролю:

Читайте також:  “Пас” від Кремля до Ради Федерації”: експерт пояснив, чому Матвієнко заговорила про переговори з Україною

“Тому що це вже історія про вічну дурості наших супер / технологів. Хтось із них (прекрасно знаємо, хто) всерйоз вирішив, що Вакарчук, спішно запущений в гру між першим і другим туром президентських виборів, зможе істотно обкромсать рейтинг … неофіта Зеленського. Типу актор проти актора. нерозумно. Дуже нерозумно. Тому що Зеленський, вкотре повторюю, це була вже не технологія, але тільки великий і масовий протест. Вакарчук же став дожірать не його рейтинг, а залишки політ / життя того суб’єкта , чиї технологи і придумали цю гру)”.

Політолог припускає, що в кінцевому підсумку “Голос” стане погибеллю для “Європейської солідарності”, застарілої морально і фізично. Адже вже сейсас рейтинг Петра Порошенка і його прихильників демонструє різке падіння популярності серед українців. Ймовірно, екс-гарант виконує останню “лебедину пісню”.

“Цілком можливо, що завдяки Вакарчуку ми таки зможемо остаточно обнулити огидну« групу Порошенко »(досить список цієї групи подивитися, щоб відчути справжнісінький нафталіновий сморід). Фактові, в цифрах довести, що реальний рейтинг цього суб’єкта не міфічні 25, і навіть не первотурние 16, а що / то близько нуля. і таким чином підвести наочну риску під епохою брехні і божевілля”.

Джерело.Категорії: