facebook

Намагаються довести до самогубства! Скандальна екс-соратниця Порошенка знову в епіцентрі скандалу

Наталя Баласинович, глава Васильківської райради Київської області, колишній кандидат в народні депутати, заявила, що її намагаються довести до самогубства.

“Все, що зараз відбувається – це вже просто якась нелюдська жорстокість, справжня спроба довести до самогубства, знищити фізично. З’являються нові фейковий “факти”, при цьому межа між публічним і особистим давно стерта, тому не здивуюся, якщо далі – мої особисті фото з телефону колишнього чоловіка”, – зазначила вона.


Баласинович просить захисту у правоохоронних органів і правозахисних організацій, а ЗМІ готова оперативно надати коментарі, “щоб зупинити цю брудну інформаційну атаку”.

Читайте також:  “Та мені по**й, завтра будеш у військкоматі”: чоловік у військовій формі влаштував конфлікт на дорозі (відео)

Крім того, сьогодні о 14:00 відбудеться засідання Дарницького суду у справі розлучення Наталії Баласинович з її чоловіком

“Запрошую всіх небайдужих, зокрема журналістів і громадських активістів, прийти і підтримати боротьбу з садистами. Буду битися за правду до останнього. Щоб жінки в Україні не боялися підняти голову. Щоб вірили – можуть досягти чогось в житті, не боячись бути розчавленими своїми чоловіками. Ми – живі люди, а не ляльки, і не бренди. Ми заслуговуємо на повагу і рівні права “, – зазначила кандидат в народні депутати.

Джерело.