facebook

Відео. Олег Ляшко про Вакарчука: “Слава, вибач мене, але я розкажу…”

Лідер Радикальної партії, народний депутат Олег Ляшко стверджує, що ніколи не проголосує на виборах за лідера партії “Голос”, музиканта Святослава Вакарчука, якого він уважає боягузом. Про це Ляшко заявив в інтерв’ю журналістці Наташі Влащенко, опублікованому 11 червня на YouTube-каналі “Vласть vs Vлащенко“

“8 березня 2014 року. Сімферополь. Окупований Крим. Заблокований аеропорт. Я, Андрій Лозовий, наш фотограф Осман Карімов, мій охоронець Сергій. Ми вчотирьох прилітаємо у Крим. Якраз тоді блокували військові частини”, – заявив він.


За словами нардепа, в аеропорту його зустріли кримські татари і помічник.

“Я вже вийшов з аеропорту, мене ніхто не помічає, мене оточили наші люди. І хтось мені підказує, що в аеропорту сидить заблокований Вакарчук. Вони його не випустили. По-моєму, Лозовий чи хто мені сказав… Ми вже збиралися їхати. Я – назад, звільняти Вакарчука. Я, Лозовий, Осман. Ми всі – назад. У віп-залі знаходимо в кімнаті Вакарчука. Сидить під столом якийсь пацан, прикрившись”, – сказав він.

На думку Ляшка, Вакарчук був в істериці і нібито кричав “ой-йой, це не я, я не з вами, я ні при чому, що ви хочете” і “не трогайте мене”.

“Сидить під столом. Я говорю: під столом – щоб я провалився на цьому стільці, якщо це неправда. У мене є свідки і Господь Бог. Ось сидить під столом людина, яка втратила адекватність, якій треба привезти вагон памперсів, яка в істериці б’ється… Ви доручите долю своєї країни людині, яка боягуз? Я – ні. От для мене ця історія показала про Вакарчука все”, – підсумував він.

Читайте також:  Великдень в Україні: традиції свята та, що категорично заборонено робити у цей день

У 2018 році Вакарчук розповідав, що за власною ініціативою прилетів у сімферопольський аеропорт 8 березня 2014 року, під час анексії півострова Росією.

“На самому виході мене заблокувала так звана “Кримська самооборона”, яка, з одного боку, поводилася коректно, але дала зрозуміти, що мене нікуди не пустить. Далі був дуже складний день, який ми провели з різним успіхом. Але буквально за 30 хвилин після того, як я опинився в цьому аеропорту, приїхала велика група наших братів – кримських татар, які, дізнавшись, що я там, приїхали мене захистити”, – сказав музикант.

За словами Вакарчука, захищати його не потрібно було, але цей момент він запам’ятав “назавжди”.

“Їхня підтримка, те, що вони прийшли до мене і сказали: “Ми з вами”, – я не забуду ніколи… У той момент я відчув, що є українська політична нація”, – зазначив він.

У травні 2019 року Вакарчук презентував свою партію “Голос”. Музикант повідомив, що вона братиме участь у найближчих виборах до Верховної Ради.

Джерело.