facebook

Зеленський та олігархи: політтехнолог розкрив два сценарії, як все буде

Зеленський та олігархи: політтехнолог розкрив два сценарії, як все буде
Політтехнолог озвучив можливі сценарії розвитку взаємостосунків Зеленського та українських олігархів

Зеленський та олігархи: політтехнолог розкрив два сценарії, як все буде
Новообраний президент Володимир Зеленський має два шляхи для врегулювання питань з українськими олігархами.


Про це розповів політтехнолог Олег Охотін в інтерв’ю каналу Ukrlife.TV.

На думку Олега Охотіна є два базових варіанти взаємодії Зеленського з олігархами.

“Перший — жорсткий, коли Володимир Зеленський формує правила гри для олігархів і змушує їх жорстко дотримуватися. Таким шляхом пішов Володимир Путін в Росії. Другий — круглий стіл, де окреслити перспективи, куди Україна йде і пропрацювати правила гри”, – заявив Олег Охотін.

Також Охотін розповів про парламентські вибори та те, яким буде головний тренд української політики. Політтехнолог заявив, що надалі буде зміна в сегментації виборців. За його словами, виборців поділятиму за їх поведінкою та внутрішньою вигодою людини, яка робить свій вибір. Тобто, аналізувати, чим цікавиться виборець та які послуги потребує.

Варто зазначити, що політолог Олександр Кочетков заявив про загрозу для олігархів через Зеленського. За його словами, Зеленський викликає нелюбов у системи і від нього хочуть позбутися. В України є два шляхи – вона може піти олігархічній системі, або ж Зеленський її зламає. Кочетков говорить, що саме руйнування системи олігархів – ключове завдання Зеленського, як президента. Йому необхідно запропонувати іншу систему — зробити все можливе для контролю влади суспільством.

Нагадаємо, що партія “Слуга народу” може створити коаліцію з партією “Голос”, про створення якої сьогодні оголосив Святослав Вакарчук. Про це заявив радник Зеленського Олександр Данилюк.

Джерело.