facebook

«Це Європа!» – 19-річна дочка Гройсмана стала мультимільйонером всього за день: всі подробиці

Ось як потрібно будувати кар’єру! Поки вся країна зводить кінці з кінцями, дочка прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана за станом багатшими ніж діти Біла Гейтса і Стіва Джобса разом узятих.

У свої 19 років дочка прем’єр-міністра володіє найбільшим торговим центром Вінниці на 13,800 квадратних метрів.


Як ви думаєте, за які заслуги дочка прем’єр-міністра України станом багатшими ніж всі підлітки України разом узятих?

У неї тато прем’єр самої корумпованої країни Європи, де кожен другий житель країни за межею бідності, де люди гинуть від нестачі ліків, де діти гинуть через те, що у батьків немає грошей на нормальне лікування.

Гройсман з Порошенком побудували своїм дітям «Це Європу», але в той же час загнали всю Україну, кожного підлітка і студента в злидні і безперспективна майбутнє.

19-річна Христина, молодша дочка прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, з’явилася в переліку керівних посад ТОВ «Магігранд». Це фірма, якій належить земля і будівля торгового комплексу «Магігранд» на вулиці Келецькій у Вінниці. Цього року, до речі, відзначали десятиріччя з дня відкриття ТРЦ.

Загальна площа центру займає 13800 кв.м, складається він з 5 поверхів. На третьому поверсі розмістився найбільший спортивний комплекс Вінниці – «Спортлайф», також тут є кафе і ресторани.

Читайте також:  “Намагаюся бути схожою на неї”: Олена Зеленська розкрила таємницю про свого кумира

Особлива гордість – лінія «Магіфудс», це галерея фірмових магазинів, які займаються продажем продуктів харчування від виробника. У «Магігранді» надаються послуги для клієнтів, таки як манікюрний міні салон, послуги перукаря, ремонт годинників, ремонт одягу.

Торговий цент дочки Володимира Гройсмана
ТРЦ «Магігранд», фото: magigrand.com

Засновницею товариства з обмеженою відповідальністю є вже довгі роки Олена Гройсман, дружина прем’єра і ось зовсім недавно в документації стала фігурувати і їх спільна дочка Христина.

Я в 19 років стала мультимільйонером. А чого домігся ти ніщеброд?
Христина Гройсман, фото: vk.com

Спочатку в Олени була частка в 80% статутного капіталу, але вона 10% з них переписала на дочку. Відповідні документи виявилися в розпорядженні «Країни».

Діяльність контори – надання в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Якщо простіше – вони здають приміщення в оренду під магазини і інші види деятельсності в торговому центрі «Магігранд».

Джерело.