facebook

Де живе Зеленський: якою нерухомістю володіє Президент України

Володимир Зеленський – 6-й Президент України. 20 травня відбулось урочисте засідання Верховної Ради, під час якого Зеленський склав присягу на вірність українському народові і отримав президентське посвідчення.

Що відомо про нерухомість шоумена Володимира Зеленського, який став Президентом України Президент Зеленський виголосив першу промову у Верховній Раді .


З 2008 року Зеленський є власником будинку площею 353 квадратні метри із земельною ділянкою 1200 квадратних метрів. Дім розміщений в елітному містечку “Маєток” у селі Іванковичі, що за 30 кілометрів від Києва.

Що цікаво, містечко перебуває під цілодобовою охороною. На територію можуть пропустити лише якщо господар підтвердить ваш візит. Для життя є всі комфортні умови – садок і школа, ігрова зона, спортивний майданчик для дітей, автомийка та СТО, а також власне озеро.

У 2008 році будинок Зеленського коштував 814 855 гривень. Через чотири місяці шоумен докупив ще 12 соток землі вартістю 702 240 гривень.

Двоповерховий будинок Зеленського з вітражними вікнами складається з трьох санвузлів, просторої кухні-їдальні, декількох спалень і літньої тераси. Замість гаража у кандидата в президенти є навіс, де він тримає свій позашляховик Land Rover вартістю 4,7 мільйона гривень.

Читайте також:  На заході України зростає кількість вакансій – виник неймовірний попит на водіїв, швачок та навіть продавців

Зеленський тренується у власному спортзалі

У Києві Володимир Зеленський володіє ще такою нерухомістю:

-квартира площею 131,9 квадратних метрів;
-два паркувальні місця площею 20,90 і 20,70 квадратних метрів;
-дві квартири, які є його спільною власністю з братами Сергієм і Борисом Шефірами загальною площею 453,1 квадратних метрів.

У Києві дружина Зеленського є власницею таких об’єктів:

-квартира площею 284 квадратних метрів;
-нежитлові приміщення площею 337,8 квадратних метрів, які є її спільною власністю разом із Ларисою й Оленою Шефірами;
-нежитлові приміщення площею 305,9 квадратних метрів, які є її спільною власністю разом із Сергієм Шефіром.
З листопада 2014 року Зеленські орендують у Великій Британії квартиру площею 91,9 квадратних метрів. Вартість такого житла становить 42,2 мільйона гривень.

Джерело.Категорії: