facebook

Під Чернівцями повзуча тварюка ледь не загризла малюка: “Спаси, матуся”


У Чернівецькій області від укусу змії постраждала 8-річна дитина.

Інцидент трапився у селі Самакове Путильського району. Хлопчика 2012 року, якого вкусила змія, привезли до реанімаційного відділення лікарні.

Зараз дитина перебуває під наглядом медиків у стані середньої важкості.

Від початку 2020 року в Україні від укусів змій постраждало 36 людей, в тому числі – шестеро дітей.

Нагадаємо, що в Івано-Франківську виявили змію. Про це розповіли в Управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Повідомляється, що серед Івано-Франківська, по вулиці Шевченка, на території приватного господарства, на дереві була виявлена ​​змія.
На місце події прибули рятувальники. Вони встановили, що змія перебувала на висоті чотирьох метрів. Після цього плазуна успішно зняли з дерева. Як з’ясувалося це виявився жовтобрюхий полоз.

Читайте також:  Зима скасовується: синоптики повідомили про прийдешнє потепління в Україні

Надалі змію передали серпентологу ГС “Українського екологічного природоохоронного союзу “Орден саламандри”.

Жовтобрюхий полоз – відноситься до сімейства вужеподібних і є однією з найбільших змій в Європі. Забарвлення верхньої частини тіла може бути оливково-бурого, жовтувато-бурого, червоного або вишнево-червоного кольору. Забарвлення нижньої частини тіла найчастіше світло-жовтие, помаранчеве, або помаранчеево-червоне. Має широкі зіниці округлої форми. Дорослі особини жовтобрюхого полоза можуть досягати 2 метрів в довжину, в рідкісних випадках 2,5 метри.

Джерело.Категорії: