facebook

6 ознак того, що жінка приголомшлива в ліжку. Ось як це легко перевірити!


1. Вона знає, що хоче на вечерю
Не варто очікувати фантастичних сексуальних талантів від дівчини, яка не знає, чого б такого з’їсти. Якщо вона не може визначитися з гастрономічними пристрастями, наївно сподіватися, що з еротичними справа йде краще.

Зрештою, досвіду в поїданні їжі у неї, при всій розбещеності нашого століття, має бути більше.

2. Вона отримує задоволення від їжі
Припустимо, ви визначилися з вечерею. Зверніть увагу на те, як вона їсть.

«Дивіться уважно. Вона насолоджується їжею? Вона прикриває очі, коли кладе її в рот? Це дуже важливо, – стверджує колишня порнозірка і продюсер фільмів для дорослих Кандіда Ройел (і ми схильні їй вірити!).

– Якщо вона їсть повільно, з розстановкою, смакуючи кожен шматочок, вона майже напевно вміє отримувати задоволення в ліжку – а значить, і дарувати його».

3. Вона вимагає морозива
Окей, недолік інтересу до їжі можна пояснити відсутністю у неї апетиту. Але десерт завжди скаже правду!

«Ти завжди можеш вичислити ідеальну коханку, порівнявши її смаки в морозиві зі своїми», – повідомляє Алан Хірш, нейробіолог і директор Дослідницького центру нюхових і смакових рецепторів в Чикаго.

4. Вона каже так само, як ви
Припустимо, ви як слід підкріпилися і навіть встигли з’їсти десерт.
«Тепер зверніть увагу, чи збігається її темп і манера мови з вашими, – радить Майкл Каннінгем, професор кафедри соціальної психології в Університеті Луїсвілля.

Читайте також:  Скільки повинен тривати секс та, як це впливає на чоловіків

– Більш-менш збігаються? Не погано. Це навряд чи розповість про її сексуальну розкутість, але дасть зрозуміти, чи підходите ви один одному».

5. Вона добре рухається
Ну що, повечеряли? Саме час влаштувати їй випробування танцями. У 2008 році був проведений експеримент, в ході якого сексологи змогли визначити здатність дівчат до оргазму по одній тільки ході – так що танці тим більше підійдуть.

Звертайте увагу на розкутість її рухів і на те, як взаємодіє з оточуючими.

«Відсутність скутості в танці не дає гарантій розкутості в сеkсі, – попереджає Хелен Фішер, антрополог з Ратгерського Університету (США) і автор книги Why We Love.

– По танцях ви зрозумієте, впевнена вона в собі чи ні – і якщо ні, навряд чи варто очікувати, що вона хороша в ліжку».

6. Вона добре цілується
Проводили її до будинку і поцілувалися? Чудово! Згадайте свої відчуття.

«Те, як вона цілується, може багато розповісти про те, як вона кохається, – стверджує Ава Кеделл, сексолог з Лос-Анджелеса.

– Якщо вона стогне під час поцілунку і задіює не тільки губи, але і все тіло (гладить тебе руками і притискається до тебе грудьми) – вона майже напевно приголомшлива в ліжку».

Джерело.Категорії: