facebook

Кулеба заявив, що Путін помститься за блокування телеканалів свого кума


Росія, ймовірніше, відповість Україні на блокування телеканалів “112 Україна”, NewsOne і ZIK, які пов’язують з кумом Володимира Путіна Віктором Медведчуком, заявив очільник МЗС України Дмитро Кулеба.

“Думаю, що саме зараз у них є справи більш нагальні, але, безумовно, вони цього не забудуть і відповідь прилетить. Але я думаю, що ми повинні підходити до цього питання як зріла держава. Так чи інакше, нам Росія найгірше, що могла, вже зробила, незаконно окупувавши наші території”, – сказав міністр в інтерв’ю Радіо Свобода.

На думку очільника МЗС, після запровадження санкцій проти трьох каналів Київ повинен розуміти, що Москва захищатиме свої інтереси.

“Тепер ми повинні бути готові до щоденної боротьби і повинні розуміти, що жорстко захищаючи свої інтереси, у відповідь прилетить. І ми повинні бути готові до цього. Де прилетить, коли, як – я цього зараз не знаю. Але ми працюємо над тим, щоб всі органи державної влади та суспільство були готові відбити удар, який буде завдано Росією”, – підкреслив міністр.

Читайте також:  "Це якийсь страшний сон", – Кулеба розповів про стан дітей після серйозної ДТП

Санкції проти телеканалів NewsOne, ZIK, 112 Україна – про що йшлося раніше:
2 лютого президент України Володимир Зеленський своїм указом запровадив санкції строком на 5 років щодо Тараса Козака – бізнес-партнера і депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука, а також щодо телеканалів, що належать йому, – “112 Україна”, NewsOne і ZiK.
Санкції проти телеканалів передбачають блокування активів, запобігання виведенню капіталів за межі України, зупинення виконання економічних і фінансових зобов’язань, анулювання або зупинення ліцензій.
3 лютого президент України Володимир Зеленський прокоментував рішення про запровадження санкцій проти телеканалів (112 Україна, NewsOne і ZIK). За його словами, Україна рішуче підтримує свободу слова, а не пропаганду, що фінансується країною-агресором, яка підриває країну на шляху до ЄС і євроатлантичної інтеграції.
5 лютого міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що запровадження санкцій проти телеканалів 112, NewsOne і ZIK стало початком звільнення території України – Донбасу і Криму.

Джерело.Категорії: