facebook

“Звірства, знущання, геноцид”: астрологиня розповіла, що готують росіяни на останій місяць літа в Україні

Астролог Світлана Буянова зробила прогноз для України на літо 2022 року. За її словами, є два важливих аспекти, які ми повинні знати і бути до них готовими.


За словами експерта, на Україну чекають нелегкі часи. Важливо винести урок з минулих подій, пише УНІАН.

“Перший з таких аспектів – тема, що розтягується на два роки. Вона дуже неприємна для нас, бо відображає тему інтриг і невизначеності за темами армії, зброї і партнерської допомоги. Перший раз ми спостерігали її вплив у 20-х числах травня (це був пік, а період впливу – з другої половини квітня до середини червня), коли почалося відкладання поставок зброї, закулісні ігри на тему “а давайте все ж домовимося” і так далі. Зараз піде повторення цього аспекту – пік на 3 серпня, а період впливу – з другої половини липня до середини серпня. Ми вже знаємо, чим це загрожує і як може проходити. Сподіваюся, висновки з минулого досвіду зроблені”, – написала астролог на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також:  – Я Олега пoзнaйoмила зі своїми батьками, ми почали жити разом, і він запропонував вийти за нього заміж. А вчора, вчора ми їздили знaйoмuтися з його батьками. Ти не повіриш, але тато Олега – це той… той… – і Оля знову зайшлася у puданнях

Другий аспект – може повторитися ситуація, яка була в Бучі, Ірпені та Гостомелі.


“Другий важливий аспект, який повторюється вдруге – це тема початку квітня, коли весь світ дізнався назви Буча, Ірпінь та Гостомель. Жахливі речі відкрилися перед нашими очима: звірства, знущання, геноцид. Це був період скорботи і печалі, який в результаті повинен був загартувати народ і зробити нас сильнішими. Тепер все повторюється на початку серпня – з 24 липня до 20 серпня, пік 6 серпня. Ми також вже знаємо, чого можна очікувати, ми готові. Так як минулого разу вже не буде”, – додала Буянова.

 

 

 

Запис “Звірства, знущання, геноцид”: астрологиня розповіла, що готують росіяни на останій місяць літа в Україні спершу з’явиться на PRO-NEWS.

Джерело.Категорії: