facebook

Спроба повторного наступу Росії: експерт назвав два міста, які окупанти хочуть захопити найближчим часом

Ексрадник очільника МВС, виконавчий директор Українського інституту майбутнього Віктор Андрусів підтвердив інформацію військового експерта Костянтина Машовця, який раніше заявляв про готовність російської армії наступати найближчим часом.


За інформацією Андрусіва, російська армія перекинула в тимчасово окуповану Херсонську область всі свої десантні війська. Найімовірніше, росіяни спробують атакувати Запоріжжя і Кривий Ріг.

Про це колишній радник МВС написав на своїй сторінці у телеграм.

“Що ж, можу підтвердити інформацію Костянтина Машовця. В Херсонській області в найближчі тижні розпочнеться наступ… Але не наш. За останні два тижні росіяни перекинули туди майже всі свої десантні війська. Наступати, скоріше за все, будуть на Запоріжжя і Кривий Ріг”, – йдеться у його дописі.

Читайте також:  “Перейшли до грубої сили”: У Раді відбулася перша серйозна бійка нардепів. Крики і лють

Андрусів впевнений, що Росія, розширивши свою лінію фронту, зазнає поразки.

“Мені ця ситуація нагадує повторення Київської катастрофи. Ці придурки вирішили ще більше розширити фронт, в умовах коли HIMARS виносить ближня тили”, – додав він.

 

Запис Спроба повторного наступу Росії: експерт назвав два міста, які окупанти хочуть захопити найближчим часом спершу з’явиться на PRO-NEWS.

Джерело.Категорії: