facebook

“Колосальна гроза суне в Україну, синоптики кажуть про похолодання”

Синоптики застерігають українців від необдуманої поведінки. Після короткочасного потепління всім варто готуватися до повернення холоду та серйозних опадів.Як інформує “НВ”, майбутнє потепління найближчими днями березень перед своїм відходом розбавить черговим похолоданням.

З 28 березня синоптики прогнозують зниження температури повітря практично на всій території України. І якщо в одних регіонах воно пройде практично непомітно, в інших доведеться замінити вітровки, в яких багато хто вже радісно хизується в середині дня, на тепліші куртки.

У Києві 28 березня похмуро, денна температура повітря +14, нічна +5. У наступні дні до кінця місяця денна температура знизиться до +11+12 градусів, нічна залишиться без змін +5+7 градусів.

У Харкові 28 березня мінлива хмарність та короткочасний дощ. Денна температура повітря +12, нічна +6 градусів. Ще холоднішим буде в останній день місяця 31 березня. Денна температура цього дня буде +11, нічна +6 градусів. Сильний дощ.

Читайте також:  Хуртовини та морози: народний синоптик ошелешив прогнозом погоди в Україні

У Дніпрі не буде суттєвого похолодання. 28 березня денна температура очікується 15 градусів, нічна 6 градусів. Дещо прохолодніше буде в останній день місяця 31 березня. Денна температура цього дня становитиме +14 градусів, нічна при цьому +10 градусів.

В Одесі 28 березня буде похмура та дощова погода. Денна температура повітря 10, нічна 8. У наступні дні до кінця місяця денна температура +11+14 градусів, нічна +7+9 градусів.

У Львові 28 березня хмарна погода. Денна температура повітря +9, нічна +2 градусів. Ще холоднішим буде в останній день місяця 31 березня. Денна температура цього дня буде +8, нічна +5 градусів. Мінлива хмарність та дощ.

Джерело.Категорії: